TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu’ndan NTO'ya Ziyaret

TÜRKİYE Haber Girişi : 09 Şubat 2024 09:59
TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu’ndan NTO'ya Ziyaret
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Üyesi Melike Yüksel, TOBB Gaziantep İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşen Ahi ve icra kurulu üyeleri ile birlikte Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.

GSO Yönetim Kurulu Üyesi Melike Yüksel, TOBB Gaziantep İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşen Ahi ve icra kurulu üyeleri, NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve NTO yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

 

 

TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu’nu NTO’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO yönetim kurulunun yapmış olduğu çalışmalar ve NTO’nun projeleri hakkında Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu’na bilgiler verdi.

 

 

NTO’nun kadınlara yönelik çalışmalarına değinen NTO Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt yeni göreve seçilen TOBB Gaziantep İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşen Ahi ve icra kurulu üyelerine başarılar diledi.

 

 

NTO olarak kadın girişimcilere her dönemde destek olduklarını ifade eden NTO Başkanı Mehmet Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Kadın girişimcilerimiz ile işbirliğine her zaman açığız. Ülkemizin kalkınması ve gelişimi için daha fazla kadın girişimciye ihtiyacımız bulunmaktadır. Bizlerde kadın girişimcimizin sayısını arttırmak ve kadınlarımızı işgücüne dahil etmek amacıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.” şeklinde konuştu.

 

 

Gaziantep'te bulunan Kadın Girişimciler Merkezi hakkında bilgiler veren TOBB Gaziantep İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşen Ahi şunları ifade etti: “Bu merkezimizde ticarete ve üretime atılmak isteyen kadınlara her türlü destek vermekteyiz. Nizip’te bulunan kadın girişimcilerimizi de bu merkezimiz ile buluşturabiliriz. Ayrıca başka bir projemiz ile de kadınlarımızın ev düzenini bozmadan “Ekonomide Üretime Katılan Gizli Eller Projesi” ile kadınlarımızın evde üretim yapmalarını sağlayarak ekonomiye katılmasını sağlıyoruz. Bunlar ve benzeri projelerimiz ile il genelinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bizleri bugün NTO da ağırlayan başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz.”ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.