İL BAŞKAN VEKİLİ ŞERBETÇİ, “GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

GÜNDEM Haber Girişi : 05 Haziran 2024 17:26
İL BAŞKAN VEKİLİ ŞERBETÇİ, “GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
AK Parti Gaziantep İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi ve il yönetim kurulu üyeleri il başkanlığı tarafından düzenlenen Gönül Ziyaretleri kapsamında Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve hastane yönetimini ziyaret etti.

Seçim sürecini yoğun bir tempoyla geçiren AK Parti Gaziantep İl teşkilatı seçimin ardından da çalışmalarına hızla devam ediyor. 
İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Gönül Ziyaretleri kapsamında İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi ve il yönetim kurulu üyeleri Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve hastane yönetimini ziyaret etti. 
Hastalara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi. 

 

 

“GAZİ ŞEHRİMİZİ HEP BİRLİKTE TAÇLANDIRACAĞIZ” 

 

 

İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, hastalarla görüşmesinin ardından Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ertuğrul Kılıç ve ekibini de ziyaret etti. 

 

 

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, “Her daim yanında olacağımıza söz verdiğimiz hemşehrilerimizin taleplerini dinledik, acil şifalar diledik. Nazik misafirperverlikleri adına Sayın Ertuğrul Kılıç’a ve ekibine de ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Güneydoğunun sağlık üssü olma yolunda başarı ile yol kat eden Gazi şehrimizi hep birlikte taçlandıracağız. Durmadan çalışmaya, her köşede hizmet etmeye, gönüllere girmeye devam edeceğiz” dedi. 

 

 

“MOTİVE OLDU” 

 

 

Başhekim Ertuğrul Kılıç ise, “340 yatak kapasiteli hastanemizde hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Şehrimiz sağlık üssü olma yolunda başarı ile ilerliyor. Hemşehrilerimizin sağlığı bizler için en önemli unsur. İl Başkan Vekilimiz Murat Şerbetçi ve yönetimi hastanemizi ve hastalarımızı ziyaret ederek bizleri motive etti. Nazik ziyaretleri ve moralleri adına kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu. 
Ziyaret kapsamında hastalara ve hastane çalışanlarına bir takım hediyelerde taktim edildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.