HUZEYFE DURMAZ YILIN STK BAŞKANI SEÇİLDİ

EĞITIM Haber Girişi : 15 Nisan 2024 22:24
HUZEYFE DURMAZ YILIN STK BAŞKANI SEÇİLDİ
Oğuzboyları Federasyonu Başkanı ve Musabeyliler Derneği Başkanı Huzeyfe Durmaz 16 Hemşeri , aşiret, boy ve yöre derneği tarafından yılın Sivil Toplum Kuruluşları ödülüne layık görüldü.

Oğuzboyları Federasyonu Başkanı ve Musabeyliler Derneği Başkanı Huzeyfe Durmaz Pandemi süresi içerisinde ve 11 ili etkileyen deprem faciasında gerek yardımseverliği gerekse yoğun çalışmaları nedeniyle 16 Hemşeri aşiret boy yöre derneği tarafından ödüllendirildi.

 

 

Gaziantep Kent Konseyi Hemşeri Dernekleri Çalışma Grubu Başkanı Halil Eyyupoğlu ve Musabeyli yöresinde etkinliklerde  çalışmalara katılan STK temsilci ve üyeleri tarafından  halı üzerine işlenmiş kendi portresi hediye edilerek yardımları ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerini Durmaz’a ilettiler.

 

Durmaz yaptığı açıklamada “Beni ödüle layık gördükleri için arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Aslında benim topluma verdiğim her türlü emek ve çalışmadan hep gurur duydum. Arkadaşlar ödüle layık görmüşler, kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.