GAZİANTEP MEDİCAL POİNT 17.YILINI KUTLADI

SAĞLıK Haber Girişi : 14 Mayıs 2024 10:35
GAZİANTEP MEDİCAL POİNT 17.YILINI KUTLADI
Medical Point Gaziantep Hastanesi, yaz sezonuna coşkuyla girdi! Hastanenin 17. yıl kutlaması, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleşti.

Medical Point Gaziantep Hastanesi, yaz mevsimine girişi minik bir kutlama ile karşıladı. Hastanenin tüm çalışanları, 17. kuruluş yılını ve yazı coşkuyla kutlamak için bir araya geldi. Pasta kesme töreni ve mini bir konserin yer aldığı etkinlikte, hastanenin 5, 10 ve 15 yıldır kesintisiz hizmet veren çalışanlarına özel plaketler takdim edildi.

 

 

“17 yıl boyunca sunduğumuz kaliteli sağlık hizmeti ve sıcak yaklaşımımızla her birinizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz”

 

Törende konuşan Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah KubbaYaklaşan yaz mevsimiyle birlikte, yeni umutlar ve heyecanlarla dolu bir döneme giriyoruz. Bu dönemde, birbirimize olan desteğimizi ve dayanışmamızı daha da pekiştirmenin önemini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Sağlık hizmetlerinde kaliteyi ve insan odaklı yaklaşımı ön planda tutmaya devam ederek, topluma değer katmaya devam edeceğiz. Yaz mevsiminin getirdiği huzur ve neşeyle birlikte, sağlığınızın da hep zirvede olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.