GAÜN SOSYAL BİLİMLER MYO’DA DİPLOMA HEYECANI

EĞITIM Haber Girişi : 05 Temmuz 2024 11:41
 GAÜN SOSYAL BİLİMLER MYO’DA DİPLOMA HEYECANI
Gaziantep Üniversitesi(GAÜN) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni GAÜN Atatürk Kültür Sahnesinde gerçekleştirildi. Törene mezun öğrencilerin yanı sıra akademisyenler, aileler ve davetliler yoğun ilgi gösterdi.

GAÜN Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Atilla Ahmet Uğur törende yaptığı konuşmada mezun öğrencilere başarılar dileyerek, eğitim sürecinde kazandıkları bilgi ve deneyimlerin hayatlarının her alanında kendilerine fayda sağlayacağını vurguladı.

 

Prof. Dr. Uğur'un konuşmasının devamında şunları ekledi: "Değerli mezunlar, bu dünyada başarılı olabilmek için bireysel kaliteyi ve rekabeti hayatınızdan eksik etmemeniz gerektiğini unutmayın. Neyi sevdiğinizi belirleyin ve bu hedefe ulaşmak için doğru yöntemlerle ilerleyin. İstediğiniz şeyi ve işi elde etmek için kendi çabanızı göstermeniz gerektiğini unutmayın. Meslek Yüksekokulumuz gerçek dünyadan kopuk, sadece teorik bilgilerle dolu bir okul değil. Sizlere pratik beceriler kazandırarak, gerçek dünyaya hazırladığımızı düşünüyorum. Beklentim ise edindiğiniz bilgi ve deneyimleri kullanarak kendi alanlarınızda başarılı olmanız ve topluma katkı sağlamanızdır."

 

GAÜN Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu birincisi Mine Özoğlu ise konuşmasında mezun arkadaşlarına gelecekleri için cesaret verici mesajlar verirken, aynı zamanda bölüm hocalarına ve ailesine destekleri için teşekkür etti. 

 

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni, mezun olan öğrencilere öğretim üyeleri tarafından diplomalarının verilmesi ve kep atma töreni ile sona erdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.