BAŞKAN TAHMAZOĞLU, OYUNU KULLANDI

GÜNDEM Haber Girişi : 31 Mart 2024 14:38
BAŞKAN TAHMAZOĞLU, OYUNU KULLANDI
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından dördüncü kez Şahinbey Belediye Başkan adaylığına gösterilen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 2030 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne ailesi ile birlikte gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, oyunu kullandıktan sonra vatandaşlarla ve sandık görevlileri ile sohbet etti

 

merinos

 

MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN

 

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, huzurlu ve sükûnetli bir seçim olmasını temenni ederek, “Seçimler, demokrasimizin gereği Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimiyle şehrimizi ve ülkemizi yönetecek idarecileri seçiyoruz. Türkiye seçimlere katılım oranında dünyada 3. sırada. Halkımız demokrasiyi seviyor. Cumhuriyetimizi seviyor ve vatandaşlık görevini yerine getiriyoruz. Bizde tüm vatandaşlarımızı oy kullanmaya davet ediyoruz. Oyunu kullansın ki gerçek iradesini sandığa yansıtsın. Böylelikle kendi arzu ettiği yöneticiler şehrini yönetsin. Seçimin barış ve huzur ortamı içerisinde geçeceğine inanıyorum. Tüm vatandaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.