AMACIMIZ BU BAYRAĞI ÇOK DAHA YÜKSEKLERE TAŞIMAK

SİYASET Haber Girişi : 29 Haziran 2024 09:40
AMACIMIZ BU BAYRAĞI ÇOK DAHA YÜKSEKLERE TAŞIMAK
AK Parti Gaziantep İl Başkanlığında yoğun katılım ile devir teslim töreni düzenlendi. İl Başkanlığına atanan Fatih Muhaddis Fedaioğlu göreve resmen başladı.

AK Parti Gaziantep İl Başkan Vekili olarak seçim sürecini tamamlayan ve 3 aydır koltuğa vekaleten bakan Murat Şerbetçi görevini, parti genel merkezince il başkanlığına atanan Fatih Muhaddis Fedaioğlu’na devretti.

 

Devir teslim törenine; Ak Parti MKYK Üyesi Mehmet Sait Kirazoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Halil Uğur, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, İrfan Çelikaslan, Mesut Bozatlı, Bünyamin Bozgeyik, İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Durmuş, il-ilçeler üç kademe teşkilat mensupları katıldı. 

 

“BİZİM KAPIMIZ HERKESE AÇIK”

 

Geçmiş dönemde görevlerini layıkıyla tamamladıklarını ifade ederek parti yönetimine, il başkanlığı görevini yürüten Murat Şerbetçi’ye teşekkür eden AK Parti Gaziantep İl Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, “Öncelikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın il başkanlığı gibi hem önemli hem de gurur verici bir görevi şahsıma tebliğ etmesinden dolayı kendilerine şükranlarımı arz ediyorum. Değerli teşkilat mensuplarımız, il başkanlığı benim için bir umuttu ancak bu başkanlık mülakatları vesaire süreçleri hiç aklımda yoktu. İnsanın nasibi kendisinden önce gidiyormuş. Ben her zaman partimizin içerisindeydim, görevime mahalle temsilciliği ile başladım, yedek üye olarak çalıştım, asil üye oldum, başkan yardımcısı oldum, milletvekili aday adayı oldum, il başkan vekili oldum. Bu kardeşiniz sizin gibi bir kardeşinizdi, bu günlere geldi. Teşkilattaki arkadaşlarımızın tabii ki siyaseten bir yerlere gelme isteği olacak ama şunu da belirtmek istiyorum; nasipten ötesi olmuyor. AK Parti bu ülkeye bir umut olarak geldi. AK Parti iktidarları boyunca ülkemiz her alanda büyük gelişmeler sergiledi, hala da bu olumlu gelişmeler devam ediyor. İlimizin sorunlarının çözümü, yeni yatırımlar ve projeler için ortak akılla hareket ederek çalışacağız. AK Parti’de küskünler diye bir grup olamaz, bizim kapımız herkese açık. Önceki dönemlerdeki arkadaşlarımızın da hepsi kadim üyelerimiz, Murat başkanımız da bizim Kadim İl Başkan Vekilimiz. Bende kendisi ile çalışmaya hazırım. Gönül rahatlığıyla ve her zaman partimize gelebilirsiniz, bizler sizin temsilcileriniz” ifadelerini kullandı.

 

“AMACIMIZ BU BAYRAĞI ÇOK DAHA YÜKSEKLERE TAŞIMAK”

 

Yeni görevinde daha çok çalışarak başarılara imza atacağını söyleyen İl Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, “İl başkanlığı gibi önemli bir göreve layık görülmenin mutluluğu ve onuru içerisindeyim. İl Başkanlığı ve il yönetimi alma makamı değil, verme makamıdır. Biz burada sizlere hizmetkar olmaya hazırız ve sizlerin desteklerini talep ediyorum. Değerli arkadaşlar Gaziantep İl Başkanlığı olarak, Allah’ın izniyle; çok değerli Şahinbey İlçe Başkanımız, çiçeği burnunda yeni Şehitkamil İlçe Başkanımız İsmail Güler ve taşra teşkilatlarımızla birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Amacımız bu bayrağı çok daha yükseklere taşımak ve çok daha başarılı olmak olacaktır. Cumhurbaşkanımızın bizden istediği gibi ilk gün ki aşkla, dava aşkıyla yola devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

“YENİ BAŞKANIMIZA GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

 

Parti binasındaki törende konuşarak çalışma arkadaşlarına teşekkür eden ve Fatih Muhaddis Fedaioğlu’na yeni görevinde başarılar dileyen Murat Şerbetçi, “Değerli AK Parti Ailesi, bugün burada gerçekleştirdiğimiz devir teslim töreninde sizlerle bir arada olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyorum. Görevimi devraldığım günden bu yana sürekli yanımda olan, desteklerini esirgemeyen çalışma arkadaşlarıma, yönetim kurulu üyelerime, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, parti çalışanlarımıza, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarına ve teşkilatına sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim. Hep birlikte, bir aile olarak her zorluğun üstesinden geldik, her başarıyı birlikte kutladık. Bu süreçte bana verdikleri destek ve güven için minnettarım. Kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarına ve teşkilatına da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin enerjisi, özverili çalışmaları ve desteği olmadan bu başarıya ulaşamazdık. Sizler, partimizin en önemli dinamiklerindensiniz ve her zaman sahada, her zaman yanımızda oldunuz. Sizin katkınız ve emeğiniz bizim için çok değerli, birlikte daha güçlü olduk. Yönetim kurulu üyelerimle birlikte yaşadığımız her an, her karar aldığımız toplantı bize birlikte başarmanın gücünü gösterdi. Hep birlikte krizleri yöneterek daha güçlü çıktık. Bu süreçte birlikte yaşadığımız her zorluk, bizi daha da yakınlaştırdı ve ekibimizin birbirine olan güvenini pekiştirdi. Birlikte çalıştığımız için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yeni dönemde göreve başlayacak olan yeni il başkanımıza da tüm kalbimle başarılar diliyorum. Eminim ki partimizin geleceği için yapacağı çalışmalarla partimizi daha da ileriye taşıyacaktır. Birlikte daha güçlü ve daha başarılı yarınlara doğru ilerleyeceğimize olan inancım tam” dedi.
Devir teslim töreninde söz alan Milletvekilleri Bünyamin Bozgeyik, Derya Bakbak, İrfan Çelikaslan ve Mesut Bozatlı ise, İl Başkanlığı görevini devreden Murat Şerbetçi’ye teşekkür ederken bayrağı devralan Fatih Muhaddis Fedaioğlu’na da başarılar diledi. 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.