Altunkaya: "Eğitime desteğimiz devam edecek"

EĞITIM Haber Girişi : 05 Temmuz 2024 11:39
Altunkaya:
Altunkaya Şirketler Grubu, eğitim başta olmak üzere toplumun ihtiyaçlarına yönelik sosyal sorumluluk projelerine her yıl yenilerini eklerken, başarılı öğrencileri de ödüllendiriyor.

LGS sınavında Midyat'ta ilçe birincisi olan Altunkaya Ortaokulu öğrencisi Emirhan Küçükaslan, Okul Müdürü Abdülkadir Kurnaz, Müdür Yardımcısı Fatma Keleş ve bir grup öğretmenle birlikte  Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya'yı ziyaret etti.

 

GURURLANDIRAN BAŞARI

 

Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, bağışçısı oldukları ve soyadlarını taşıyan okulun gerek akademik gerekse de diğer alanlardaki başarılarından büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. LGS sınavında Midyat ilçe birincisi ve Mardin il ikincisi olan Altunkaya Ortaokulu öğrencisi Emirhan Küçükaslan'ı kutlayan Mahsum Altunkaya, "Cenabı Allah muvaffak eylesin. Gurur verici bir başarıya imza attın. Bunun devamını diliyoruz. Çünkü geriye gitmek olmaz. Daha büyük başarılara imza atmak için daha çok çalışmak gerek. Hedefimiz hep daha ilerisi olmalı. İnşallah bundan sonraki eğitim hayatında önce iyi bir liseyi derece ile bitirirsin, daha sonra da iyi bir üniversiteden mezun olarak ülkemize ve tüm insanlığa yönelik hayırlı işlere imza atarsın" dedi.

 

ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR

 

Aslen Midyatlı olan Mahsum Altunkaya, LGS Midyat Şampiyonu Emirhan Küçükaslan ile bir süre sohbet ederek, hedefleri ile ilgili bilgi aldı. Emirhan Küçükaslan, öncelikli hedefinin İstanbul Kabataş ya da Ankara Fen Lisesi olduğunu söyledi. Mahsum Altunkaya, Midyat Altunkaya Ortaokulu yöneticileri ve öğretmenlerine de verdikleri emekten ve başarılarından dolayı teşekkür ederek, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Midyat'a ve eğitime destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

ALTUNKAYA'DAN ŞAMPİYONLARA ÖDÜL

 

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Altunkaya Şirketler Grubu'nda gerçekleşen ziyaret sırasında Mahsum Altunkaya, LGS Midyat Şampiyonu olan Altunkaya Ortaokulu öğrencisi Emirhan Küçükaslan'a bilgisayar hediye etti. Altunkaya, LGS'de Midyat ikincisi olan Muhammet Maruf Kılıç ve ilçe üçüncüsü Meryem Sadık'ı da unutmayarak birer tablet hediye etti.

 

MİDYATLI ÇOCUKLAR İÇİN BÜYÜK ŞANS

 

 Midyat Altunkaya Ortaokulu Müdürü Abdullah Kurnaz da ziyaret sırasında Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya'ya teşekkür plaketi verdi. Okul Müdürü Kurnaz, "Başta akademik olmak üzere hemen her alanda ilçemizin en başarılı okuluyuz. Sınavlarda en başarılı olan ve en çok tercih edilen bir okuluz. Bu başarıda okulumuzun bağışçısı olan ve daha sonra da elini okuldan çekmeyerek her türlü ihtiyacımızın karşılanmasında bizlere destek olan Mahsum Altunkaya'ya teşekkür ediyoruz. Mahsum Altunkaya, Midyatlı çocuklar için büyük bir şanstır. Kendisi ile gurur duyuyor ve başarılarının devamını diliyoruz" şeklinde açıklamada bulundu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.