Gaziantep Futbol kulübü Süper Lig’in 31. haftasında konuk edeceği Alanyaspor maçı hazırlıkları kapsamında U-19 takımıyla antrenman maçında karşı karşıya geldi.
Aynı zamanda U-19 takımımndaki oyuncularında son durumlarını görmek adına gerçekleştirilen karşılaşma oldukça çekişmeli geçerken, karşılaşmayı Kulüp Başkanı Memik Yılmaz da yerinde takip etti.
Antrenmana milli takımlarda bulunan Dragus, Sorescu, Nita, Gradel ve Bikel katılmazken, kırmızı siyahlı takım 28 Mart Perşembe gününü izinli olarak geçirecek ve 29 Mart Cuma günü hazırlıklarını sürdürecek.