• gapshoes

AK PARTİ ŞAHİNBEY’DE HAKAN ATICI SESLERİ

SİYASET Haber Girişi : 07 Eylül 2023 09:48
AK Parti Gaziantep Şahinbey İlçe Başkanı ve yönetim kurulunun istifalarının ardından boşalan ilçe başkanlığı için bir çok isim geçerken, önceki dönem Ak Parti İl Yöneticisi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hakan Atıcı’nı

AK Parti Gaziantep Şahinbey İlçe Başkanı ve yönetim kurulunun istifalarının ardından boşalan ilçe başkanlığı için bir çok isim geçerken, önceki dönem Ak Parti İl Yöneticisi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hakan Atıcı’nın ismi öne çıkmaya başladı.
AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Abdülkadir Sökücü ve yönetim kurulunun istifası sonrası, önümüzdeki günlerde ataması yapılacak ilçe başkanlığı için bir çok isim gündeme gelirken, bu isimler arasında önceki dönem Ak Parti İl Yöneticisi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hakan Atıcı’nın ismi öne çıkmaya başladı.
İl Başkanı Murat Çetin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, koordinatör Milletvekili Hakan Kahtalı ile koordineli bir şekilde çalışmaların sürdüğünü, istifa eden ilçe başkanlarının yerlerine atanacak yeni ilçe başkanlarının ya aday olanlar arasında yada Genel merkezin takdir ettiği kişilerden birisi olacağını ifade etti. 
 

 

HAKAN ATICI KİMDİR? 

 


AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı için adı geçen Hakan Atıcı Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ve Kamu Yönetimi Mezunudur. Halen Gazişehir Özel Güvenlik Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi olan Atıcı, Evli ve 3 çocuk babasıdır.  Aktif olarak Emniyet Teşkilatı Şehit Aileleri Vakfı İl Başkan Yardımcılığı, ULUMED Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı ve Gaziantep Akıl Oyunları Spor Kulübü Başkanlığını yürütmektedir.